Sel suvel toimusid 13. Tarbatu suvepäevad 10.-12. augustil. Statistika on näidanud, et 13 ei ole mitte õnnetu arv ning seda võib öelda ka selle aasta suvepäevade kohta, mis läksid igati korda.

Selle aasta suvepäevad toimusid Viljandimaal, Murri talu häärberis. Sel korral oli teemaks “hullumaja”.

Suvepäevade korraldamisel on traditsiooniks muutunud, et reede õhtul toimuvad talgud, mille käigus abistame võõrustajaid. Sel korral aitasime puid kuuri viia, lillepeenraid korrastada ning ka kiviaja ümbrust korrastada, mille käigus sai ka suuremaid kive tassitud ning mis oli kindlasti abiks selle häärberi omanikele, kel vanust umbes 70 aastat. Õhtu lõppes karjääris ujumise ja saunaga.

Laupäeva hommik algas traditsioonilise hommikvõimlemisega, mis oli virgutavalt mõnus, et päevaks üles äratada. Pärast hommikusööki alustati võistlustega, mis algasid teatevõistlustega ning millele järgnesid muud võistlused, kus tuli näidata osavust hääletul sõnaseletusel, asjade kiiresti meelde jätmisel, käsnaga vee vedamisel, inimkehaga huvitava torni tegemisel, pimesi pallide korjamisel, pimesi ketis rajaläbimisel. Samuti filmiti videoid sponsorite jaoks, kus sai tehtud nii Tõmba Jüri kui ka ühte Lilled Juustes tõstet.

Õhtupoole sai veel natuke seltskondlikult mängitud ja hilisõhtu sisustas bänd. Aiatelk tulukestega, bänd aida räästa all ja tekid suure puu all tekitasid mõnusalt hubase õhkkonna.

Pühapäeva hommikul pärast rahulikku võimlemist ja pannkookide söömist oli autasustamine. Pärast seda toimus traditsiooniline “koristame enda järelt kõik ära” ning sõitsime koju.